Tasavvuf Ekibi

Tasavvuf ekibi ile düğün davet ve etkinliklerde profesyonel çalışmalar sunuyoruz. Alanında tecrübeli ve mükemmel tasavvuf sanatçılarımız ile seçkin eserleri sizler için seslendiriyoruz. Eğitimli sanatçılar ve enstrumanlar ile organizasyonlarda sizlere çözüm ortağı oluyoruz. İyi bir tasavvuf ekibi için bir telefon araması yeterli olacaktır.

Tasavvuf Ekibi İçin Kullandığımız Enstrumanlar

Tasavvuf müziği grubu için genelde tercih edilen enstrumanlar aşağıdaki gibidir. Sadece grup olarak değil tek enstruman ile solo yapabiliyoruz. Tercihe göre 3 kişi, 5 kişi yada daha fazla ekip kurabiliyoruz. Tasavvuf müziği ekibi için bizden fikir almanızı öneriyoruz. Aa saz olarak genelde en çok tercih edilen kanun, ney ve def gibi sazlardır. Bunların yanısıra başka sazlar da eklenebilir. Tasavvuf ekiplerinde iki türlü seçenek bulunmaktadır. Birinci seçenek oturmalı grup olarak sahne almaktır. İkinci seçenek ise solist ayakta sazlar arkada oturmalı şeklinde sahne almaktır.

*Kanun, Ney, Bendir, Ud, Keman, Def, Klasik Kemençe, Tanbur
*Yaylı Tanbur, Gitar, Klavye (org) vb. bir çok sazendemiz mevcuttur.

Tasavvuf Ekibi Fiyatları

Tasavvuf müziği ekibi fiyatları çeşitli seçenekler ile değişiklik arzetmektedir. Özellikle gelen ekip sayısına göre ücretler artmakta yada eksilmektedir. Programa gidilecek olan şehrin uzaklığına göre ve ekibin kalitesine görede değişiklik yaşanmaktadır. Tasavvuf ekipleri içinde en çok fiyat değişimi solistler arasında yaşanmaktadır. Çünkü her gelen sanatçının kendine has bir fiyatı ve bütçesi mevcuttur.

Tasavvuf ekibi kiralama fiyatları ve detaylı bilgiler için bizi arayabilirsiniz.

Dini Düğünlerde Tasavvuf Grubu

Dini düğün organizasyonları için tasavvuf grubu kiralama hizmeti vermekteyiz. Bayanlar arasında yapılacak organizasyonlar için bayan tasavvuf grubu hizmetide vermekteyiz. Bayan ve erkekler ayrı olan organizasyonlar için her iki tarafa da aynı anda tasavvuf müziği hizmeti verebilmekteyiz.

Türk Tasavvuf Musikisi ve Türk Sanat Müziği’nin en güzel örneklerini misafirlerinize canlı olarak dinletmek istediğinizde…

Bay Musiki Gurubu ‘muz ve Bayan Musiki Grubu‘muz  hizmetinizdedir.

Grubumuz Tasavvuf Musikisi Sanatçıları konusunda uzman profesyonel müzisyenlerden oluşmaktadır.

Musiki Grubumuz istendiğinde Mevlevi Ayini ‘de icra etmektedir.Mevlevi Ayin için Semazen Grubumuz ve Musiki Grubumuzun birlikte sunacağı muhteşem güzellikte icra için bizi aramanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir