Sokak lezzetleri ile organizasyonlarınıza renk katıyoruz. Damaklarda harika bir tat bırakacak tarihi lezzetler ile davetlilerinize mükemmel deneyimler sunuyoruz. Son zamanların en çok tercih edilen sokak satıcıları ve nostaljik lezzetler için iddialı hizmetlerimiz son hız olarak devam ediyor.

OSMANLI MACUNU KİRALAMA

Osmanlı macunu kiralama hizmetlerimiz İstanbul ve çevre illerde en mükemmel şekilde devam ediyor. Nostaljik bir görünüm ile tarihi ve harika bir lezzet deneyimini davetlilerinize organizasyonlarınızda tattırabilirsiniz. Tarihi giyimli ve hijyenik kurallara riayet eden dağıtım ekibi ile lezzetli Osmanlı macunu ikramı için bizimle iletişime geçin.

Osmanlı macunu kiralama hizmetleri özellikle son yıllarda düğünlerde ve sünnet organizasyonlarında çok artış göstermeye başladı. Tarihi ve kültürel değerlere sahip çıkılması açısından, hemde çok ilgi gördüğü için tercih edilmesi inanılmaz derecede artmış oldu. Tabiki düğünlere gelen misafirlerin nostaljik bir görünüm ve farklı bir lezzet ile karşılaşması da programın çıtasını inanılmaz derecede yükseltmiş oluyor.

OSMANLI ŞERBETİ KİRALAMA

Osmanlı şerbeti kiralama hizmetlerimizi özel günleriniz için talep edebilirsiniz. Tarihi kıyafetli dağıtım elamanı, nostaljik dağıtım güğümü ile dağıtım yapıyoruz. Osmanlı şerbeti kiralama hizmetleri ile tüm İstanbul da ve çevresinde sizlerle olmaya devam ediyoruz.

PAMUK ŞEKER KİRALAMA

Pamuk şeker kiralama hizmetlerimizi özel gün ve geceleriniz için tavsiye ediyoruz. Özellikle sünnet düğünleri, Ramazan etkinlikleri, açılışlar, çocuk etkinlikleri, düğün ve festivaller gibi tüm organizasyonlarda tercih edebilirsiniz. Pamuk şeker arabası kiralama için tüm İstanbul ve ilçelerinde ayrıcalıklı hizmetler sunuyoruz. Çevre iller için uygunluk durumunda görüşme sağlanırsa hizmet verebiliyoruz.

PATLAMIŞ MISIR (popcorn) KİRALAMA

Patlamış mısır (popcorn) kiralama hizmetlerimiz tüm İstanbul da devam ediyor. Nostaljik bir hava içerisinde sıcak patlamış mısır ikramı ile davetlilere harika lezzetler sunuyoruz. Özel gün ve gecelerinizde hayatımızda önemli bir yeri olan patlamış mısır lezzetini ayağınıza taşıyoruz. Popcorn kiralama hizmeti için bizimle iletişime geçerek tüm detayları talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir